mIRC Chat - mIRC Sohbet - mIRC Chat Sohbet Odaları

mIRC Chat

mIRC Chat

admin     08-10-19     Sohbet Odaları     mIRC Chat     13502 Defa Okundu

mIRC Chat

Irc sunucularına bağlanarak, bu uygulama mIRC Chat üzerinden keyifli bir şekilde sohbet etmenizi sağlar. Özellikle sitelerin çoğunun kullandığı yazılımların örneğin sitemiz Mirc olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazılımı yüklemek ve arkadaşlarınıza indirmek oldukça kolaydır. Bunu yapmak için, programın resmi web sitesine gidebilir ve birkaç fare tıklamasıyla ücretsiz indirebilirsiniz. Böylece, en keyifli sohbetlere girebilir ve sisteme girdikten sonra programı kolayca etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirmeden sonra, program otomatik olarak etkinleştirilir ve gereksiz gereksinimler bırakmaz.

mIRC Sohbet Odaları

Türkçe mirc programımız tamamen anadilimiz olan Türkçe’ye uyarlanmıştır ve kaliteden ödün vermeden sizin için hazırlanmıştır. Türkçe Mirc Sohbet Sitesi indirme programı sayesinde yeni insanlarla sohbet ederek kanallarımızda güzel vakit geçirebilirsiniz. Sohbet Odalarındaki Yenilikler Nelerdir? Sohbetler, gelişen küresel teknolojiye ayak uydurmak için birçok yenilik yapıldığını söylüyor. Bu nedenlerden dolayı Mirc Sohbet Sitesi, Araştırma ve Geliştirme adlı bir birim yarattı. Bu cihaz, araştırma ve uygulama için sohbet odalarında öncüdür.

mIRC Chat Sohbet Odaları

Teknoloji geliştikçe hayatımızda pek çok şey de değişmektedir. Bunların başında da insanlar ile kurduğunuz iletişim ve yapılan yüz yüze sohbetlerde değişmiştir. İnternet hayatımızı kolaylaştırdığı kadar hayatımızı da bir o kadar da değiştirmiştir. Dünya’nın öbür ucunda bulunan kişiler ile iletişim kurulabilmesini sağlamıştır. İnternet üzerinden sohbet ve chat üzerinden birçok kişiye ulaşılabilmektedir. Chat internet üzerinde sohbet etmek anlamına gelmektedir.

Mirc bir bağlantı programıdır. IRC((Internet Relay Chat)’ ye bağlanmanızı sağlayarak dünyanın neresinde olursa olsun herkes ile bağlantı kurmasını sağlayarak sohbet etmelerini sağlamaktadır. İnternet Aktarımlı Canlı Sohbet olarak çevrilen IRC, sanal bir ortamda iletişim kurabilmeyi ve sohbet edilen bir alandır. Farklı düşünce tarzlarına sahip kişilerin buluşarak beyin fırtınaları ve düşünce alışverişleri yapılabilmektedir. mIRC Sohbet mIRC Chat içinde ise çok sayıda kanal bulunmaktadır. Bine yakın kanal bulunan sanal sohbet alanında istediğiniz tartışma platformuna girebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız ile özel sohbetler yapabilirsiniz. İlgili sayfalara girerek kayıt olmanız gerekmektedir. Bir kullanıcı adı ve şifre belirledikten sanal olarak kayıt olan herkes ile iletişim kurabilirsiniz. İster özel ister gruplar halinde herhangi bir konu hakkında konuşabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Piyasaya ilk sürümü 1995 yılında çıkmıştır. Windows tabanlı bir uygulamadır. Günümüzde kullanılan sohbet programlarının ilk halidir. Diğer sohbet programları Chat internet üzerinden geliştirilmiştir. mIRC Sohbet mIRC Chat sohbet programı Khaled Mardam tarafından bulunmuştur. Ardından IRC sunucuları kurulmuştur. Bu sunucuların yaygınlaşması ile 2000’li yıllarda en popüler uygulamalardan biridir. İnternetin yaygın olmadığı yıllarda internet kafelerde pek çok kişi tarafından kullanılmıştır. Rekor bir kullanıcı sayısına sahip mIRC gelişen ile kullanıcı sayısı yavaş yavaş azalmıştır. En son 2019 yılında bir güncelleme yapılmıştır. mIRC uygulamasına henüz yeni bir güncelleme yapılmamıştır.

mIRC, çeşitli kodlar yazılarak komutlar kullanılmaktadır. mIRC Script ile yazılmıştır. mIRC Sohbet mIRC Chat hemen hemen bütün sohbet siteleri tarafından kullanılmaktadır. Ana kod yapısında bazı değişiklikler yapılarak daha farklı tasarımlar yapılmıştır. Yapılan tasarımlara bazı özellikler ile özgün hale getirilse de ana yapı mIRC’tir.

 

 

mIRC Chat

mIRC Chat sohbet odalarımıza hoş geldiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SohbetD.Org - Bedava Sohbet Ortamı

Türkiye'deki insanları bir araya getirerek, monoton, yalnız ve sıkıcı geçirdikleri zamanları sohbet ederek yeni insanlarla tanışmaları için kurulmuştur. Sohbet Sitemiz 7/24 online sohbet edilir.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: By Sezai