mIRC Sohbet mIRC Chat

mIRC Sohbet mIRC Chat

mIRC Sohbet mIRC Chat

admin     27-09-19     Sohbet Odaları     mIRC Sohbet mIRC Chat     815 Defa Okundu

mIRC Sohbet mIRC Chat

mIRC, şu an kullanılan sohbet programlarının atasıdır. Sanal bir dünyada iletişim kurulmasını sağlamaktadır. 1995 yılında ilk defa kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde de kullanılmaya devam edilmektedir. mIRC sohbet mIRC chat üzerinden sohbet etmek ve iletişim kurabilmeniz için önce bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir. Kurulum esnasında ilgili komutları takip edilmesi halinde hem kolay hem de kısa süre içinde kurulum tamamlanmaktadır.

mIRC Sohbet mIRC Chat Özellikleri

Sanal bir dünyada iletişim kurup sohbet edilen bir uygulamadır mIRC. Bilgisayarınıza programı kurduktan gerekli ayarlamaların yapılması ile uygulamaya girmiş olmaktasınız. Kurulumun tamamlanması ve takma adınız ile mIRC sohbet mIRC chat üzerinden sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Kurulum yaparken bir IRC sunucusu seçimi yapılmaktadır. Bu sunucu seçimi şu anlama gelmektedir. Sunucunun kendi içinde bulunan kanalları göreceksiniz önce. Sunucular yaşanan çeşitli nedenler dolayı koruma altına alınmış olabilir. Eğer sunucularda kendilerini koruma altına almış iseler farklı farklı pek çok sayfa da açılacaktır.

Karşınızda bulunan ekranın sağ tarafında o an bulunan kullanıcılar görülmektedir. Sol bölümde ise kullanıcılar yazışmak için kullanmaktadır ve diğer bütün bilgilere buradan ulaşılabilmektedir. Eğer kanala bir şey yazmak istiyorsanız alt satırda bulunan boşluğa o an içinizden geçen istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz. Yazma işleminin tamamlanması ile enter tuşuna basarak diğer kullanıcılara gönderilmiş olacaktır. Bu bölümlerden sizleri yansıtacak çeşitli ikonlarda bulunmaktadır. Bunlardan da kullanabilirsiniz.

mIRC Script indirme için Sohbet sitemize girip mirc indir  butonundan temin edebilirisiniz. Sohbet Ortamımız da sohbetin keyfini bu uygulamamız ile çıkara bilirsiniz. Kanalda sohbet ettikten sonra çıkış yapmak isterseniz o zaman üst sağ köşede bulunan çarpı tuşuna ya da Mouse sağ tuşuna basarak çıkmak istediğiniz kanalı seçerek çıkan pencereden kapat butonuna basabilirsiniz.

SohbetD ailesi sizlere ait sadece size özel mIRC Script sunuyor. Siz bu uygulamadan faydalanmak istemez misiniz? Bizler Siz Değerli Sohbet sever ve Radyo sever dostlarımıza sunduğumuz bu güzel hizmetlerden dolayı kendimizle gurur duyuyoruz. SohbetD ailesi Sizlere hayırlı günler diler.

 

mIRC Sohbet

mIRC Sohbet ve mIRC Chat Sitemize hoş geldiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Mirc uygulamasının bulunması ile sosyalleşmenin önü acılmıs olup sohbet etmek daha kullanışlı ve kolay hale gelmiştir. Bu bilgilendirici yazıyı bizlerle paylaştıgınız için tşk eder çalışmalarınızın devamını dileriz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SohbetD.Org - Bedava Sohbet Ortamı

Türkiye'deki insanları bir araya getirerek, monoton, yalnız ve sıkıcı geçirdikleri zamanları sohbet ederek yeni insanlarla tanışmaları için kurulmuştur. Sohbet Sitemiz 7/24 online sohbet edilir.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: By Sezai