mIRC Sohbet Sitesi - mIRC Chat - mIRC Sohbet

mIRC Sohbet Sitesi

mIRC Sohbet Sitesi

admin     28-09-19     Sohbet Odaları     mIRC Sohbet Sitesi     556 Defa Okundu

mIRC Sohbet Sitesi

mIRC Sohbet Sitesi Böyle bir site mirci indirmek için güvenilir bir bağlantıya sahip olmalıdır. Kullanıcı bu programı indirmek zorunda kalmamalı, başka bir siteye yönlendirilmemeli ve program biraz daha hızlı çalışmalıdır.

Mirci’yi açtığınız programı kullanırken, eğlenebileceğiniz bir sohbetin tam merkezinde seyahat edebilir ve belirli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınızdır ve sitemiz size bu fırsatı sağlamıştır. Mirc bir bağlantı programıdır. IRC((Internet Relay Chat)’ ye bağlanmanızı sağlayarak dünyanın neresinde olursa olsun herkes ile bağlantı kurmasını sağlayarak sohbet etmelerini sağlamaktadır. İnternet Aktarımlı Canlı Sohbet olarak çevrilen IRC, sanal bir ortamda iletişim kurabilmeyi ve sohbet edilen bir alandır. Farklı düşünce tarzlarına sahip kişilerin buluşarak beyin fırtınaları ve düşünce alışverişleri yapılabilmektedir. mIRC Sohbet mIRC Chat içinde ise çok sayıda kanal bulunmaktadır. Bine yakın kanal bulunan sanal sohbet alanında istediğiniz tartışma platformuna girebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız ile özel sohbetler yapabilirsiniz. İlgili sayfalara girerek kayıt olmanız gerekmektedir. Bir kullanıcı adı ve şifre belirledikten sanal olarak kayıt olan herkes ile iletişim kurabilirsiniz. İster özel ister gruplar halinde herhangi bir konu hakkında konuşabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türkçe Mirc Sohbet Programı

Mirc, irc sunucularına bağlanmak için gereken masaüstü yazılımıdır (internet sohbeti). Ağ sohbetine ek olarak, programlı olarak irc’ye bağlanmak için Mirc programına ihtiyacınız vardır. Türkçe olarak bizim için tasarlanan ve daha faydalı hale getirilen bu açık kaynaklı yazılım, ihtiyaç duyabileceğiniz kullanışlı ve birçok özelliğe sahiptir.

Mirc Nedir?

Mirc sohbet programını ilk geliştiren ve kullanıma sunan Khaled Mardam Koyu idi. IRC tabanlı bir sohbet yazılımı olan Mirc, aslen İngilizce dilinde yazıldı ve zaman geçtikçe dünya çapında tanınması sayesinde diğer dillere çevrilmiştir. Arayüzünde bazı değişiklikler yaptıktan sonra hızlı ve eğlenceli görünmesini sağlanmıştır. Mirc kullanımı çok basittir. Mirc simgesine tıklayıp programı açtıktan sonra bir sohbet penceresi açılacaktır. Sohbet giriş bölümünün bu bölümünde, kullanıcı adınızı (takma adınızı) yazıp sohbet bağlantısını tıklayarak sohbet sitemize girebilirsiniz.

 

mobil sohbet sitesi

Mobil Sohbet Sitemize Hoş Geldiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SohbetD.Org - Bedava Sohbet Ortamı

Türkiye'deki insanları bir araya getirerek, monoton, yalnız ve sıkıcı geçirdikleri zamanları sohbet ederek yeni insanlarla tanışmaları için kurulmuştur. Sohbet Sitemiz 7/24 online sohbet edilir.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: By Sezai